Rozpoczęcie Roku Szkolnego
1 września 2013

Wakacje już się skończyły. Uświadomił to nam pierwszy dzwonek, który usłyszeliśmy dziś w szkole.

2 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2013/2014, pełen niespodzianek i nowych wyzwań.

Po twarzach uczniów widać było iż nie wszyscy pogodzili się z końcem wakacji.  Ale byli też tacy, którzy ogromnie cieszyli się ze spotkania
z dawno niewidzianymi kolegami ze szkoły. Największe napięcie wyczuwalne było oczywiście wśród pierwszoklasistów, ciekawych swojej nowej klasy.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego rozpoczęła Msza Święta w Kościele pw. Świętej Trójcy w Wyszogrodzie. W murach Zespołu Szkół inaugurację roku poprowadziła Pani dyrektor Elżbieta Anna Jachimiak, która przywitała  wszystkich zebranych gości, nauczycieli i uczniów. Swoją obecnością z okazji rozpoczęcia roku nowego szkolnego zaszczycił nas sam pan Starosta Michał Boszko jak również przewodnicząca rady rodziców pani Hanna Ząbek.

Pani dyrektor życzyła uczniom przyjemnej i owocnej nauki  a tegorocznym maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości oraz dostania się na wymarzone studia .

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 1 września 2013.