Nowy rok szkolny…
13 września 2017

4 września uczniowie oficjalnie zakończyli okres wakacyjnej przerwy i rozpoczęli naukę w nowym roku szkolnym. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w Kościele pw. Św. Trójcy w Wyszogrodzie. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz uczniów, grona pedagogicznego i dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice.
Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły – Joanna Misiakowska, która powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych, w tym gości, wśród których byli: Pani Elżbieta Anna Jachimiak – Radna Powiatu Płockiego i wieloletni dyrektor szkoły, Ksiądz Grzegorz Przybyłek – Proboszcz Parafii pw. Świętej Trójcy w Wyszogrodzie i Pani Elżbieta Pydyniak – Przewodnicząca Rady Rodziców. Szczególne słowa powitania zostały skierowane do młodzieży klas najmłodszych, którzy dopiero zaczynają pisać swoją szkolną historię w murach naszego Zespołu Szkół.�Pani Dyrektor poinformowała wszystkich uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w placówce oraz życzyła wielu sukcesów i radości ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauczycielom zaś życzyła satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami i poznać swój rozkład zajęć.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 września 2017.