Zwiedzamy Małopolskę
10 października 2014

W dniach 1-3 października 2014r młodzież naszej szkoły oraz młodsi koledzy z Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą uczestniczyli w wycieczce na trasie Wieliczka-Zakopane-Kraków. Pierwszego dnia zwiedziliśmy jedyną w Europie działającą nieprzerwalnie od XIII wieku Kopalnię Soli Kamiennej. Wieczorem zakwaterowaliśmy naszą grupę w Pensjonacie „Tatry” w Małym Cichym. Drugiego dnia pobytu w Zakopanem odbyliśmy pieszą wędrówkę z przewodnikiem do Doliny Strążyńskiej oraz spacerowaliśmy po Krupówkach. Ostatniego dnia zwiedziliśmy Kraków na trasie Wzgórze Wawelskie-Droga Królewska-zabytkowe Kamienie-Planty-Rynek Główny-Sukiennice-Kościół Mariacki-Wieża Ratuszowa-Brama Floriańska. Wróciliśmy do Wyszogrodu bardzo zadowoleni, pełni wrażeń i miłych wspomnień oraz z nowymi siłami do pracy w nowym roku szkolnym.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 10 października 2014.