Nauczyciele

Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

14 września 2014 Zjazd szkoły dla dorosłych

Pierwszy zjazd szkoły dla dorosłych odbędzie się w dniach 20-21 września 2014r. Zajęcia rozpoczynają się 0 godzinie 8.00. Serdecznie zapraszamy.


9 września 2014 Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

IMG_0436„WITAJ NAM, SZKOŁO SERDECZNA,

NIE ZMARNUJEMY DNIA.

WIEMY – TO NASZA JEST PRZYSZŁOŚĆ.

WIEMY – I TY, I JA.”

                                                                                    TADEUSZ KUBIAK

1 września to w kalendarzu roku szkolnego szczególna data.

Po dwóch miesiącach beztroskich wakacji powracamy w szkolne mury. Wielu z nas czekało z utęsknieniem na spotkania z koleżankami i kolegami z klasy. Niektórzy pełni obaw i nieco przestraszeni, po raz pierwszy przekroczyli mury nowej dla nich szkoły i tym sposobem rozpoczęli naukę w zespole szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.

Czytaj dalej »


31 sierpnia 2014 Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września o godzinie 9.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół a poprzedzone zostanie mszą świętą o godzinie 8.00 w kościele parafialnym.


29 sierpnia 2014 Nowa linia autobusowa

Scan


24 lipca 2014 Ogłoszenie

Uczniowie klas trzecich, którym przysługuje dofinansowanie do zakupu podręczników proszeni są o pobieranie przy zakupie faktur.


17 lipca 2014 Wykaz podręczników dla klas pierwszych

WYKAZ KSIĄŻEK(1)


2 lipca 2014 Zakończenie roku szkolnego połączone z wręczeniem Stypendium Starosty Płockiego

IMG_0268Dnia 27 czerwca 2014 roku społeczność szkolna Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie przeżywała uroczystość zakończenia roku szkolnego, połączoną z wręczeniem stypendiów Starosty Płockiego pod nazwą „Stypendium – Twoją Szansą ”.

Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz uczniom, za czas wytężonej pracy, wysiłku oraz sukcesów i radości. Najlepszym dowodem na to, że był to czas dobrze wykorzystany, świadczą wyniki w nauce, które przekładają się na wysoką liczbę stypendiów naukowych (wzrost stypendiów o 36% w stosunku do pierwszego semestru). Czytaj dalej »


24 czerwca 2014 Uwaga maturzyści!

Zaświadczenia z egzaminu maturalnego będą do odbioru w piątek 27 czerwca 2014r od godziny 12.00 w sekretariacie szkoły.


Przeczytaj jak spędzić bezpiecznie wakacje!

Bo wakacje wyczekane


Udział młodzieży w Memoriale im. Janusza Grzegorzewskiego

memorial LA18 czerwca br. po raz 21 na Stadionie LKS „Stegny” Wyszogród odbył się Memoriał im. Janusza Grzegorzewskiego –wieloletniego nauczyciela naszych szkół i pasjonata sportu. Jak co roku, uczniowie z Zespołu Szkół w Wyszogrodzie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego czcząc pamięć pomagali w obsłudze i organizacji zawodów. Na wstępie przedstawiono krótki rys historyczny dotyczący osiągnięć sportowych śp. Pana Janusza Grzegorzewskiego, Czytaj dalej »