Nauczyciele

Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

15 stycznia 2015 ENTER YOUR FUTURE – Projekt Międzynarodowy AIESEC

IMG_0641W dniach 12-16 stycznia 2015 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego miał okazję rozpocząć międzynarodowy projekt ENTER YOUR FUTURE (przy współpracy z AIESEC Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). W trakcie zaplanowanych tygodniowych zajęć uczniowie Zespołu Szkół mieli okazję gościć trzech studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC z następujących krajów:  Chin – Meksyku – Nowej Zelandii. Atrakcyjna formuła zajęć interaktywnych, dotyczących przełamywania barier, zrozumienia międzykulturowego  cieszyły się ogromną popularnością wśród młodzieży. Czytaj dalej »


14 stycznia 2015 Studniówka 2015

VF7B0498Jak co roku uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego  mieli swój najważniejszy bal w życiu. Pierwszy raz ta uroczystość miała miejsce po za murami szkoły- w Domu Weselnym „Siódme Niebo” w Czerwińsku. Studniówka to bal który zapada w pamięć na długie lata i przywołuje  miłe wspomnienia. Od soboty 10 stycznia uczniów klas maturalnych dzieli już tylko 100 dni do egzaminu dojrzałości.  Czytaj dalej »


12 stycznia 2015 Podsumowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

IMG_3844Już po raz trzeci mieszkańcy Wyszogrodu mieli okazję zawitać na halę widowiskowo-sportową, by wspólnie zbierać pieniądze w ramach akcji WOŚP. Celem tegorocznego 23 finału pod hasłem „Diagnostyka” był zbierane fundusze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Czytaj dalej »


9 stycznia 2015 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOSP_2015

PROGRAM XXIII FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W WYSZOGRODZIE

15:00-15:05 Powitanie Gości

15:05-15:15 Występ Orkiestry OSP Rębowo

15:15-15:30 I Licytacja

15:30-15:50 Występ dzieci SzP. w Kobylnikach i Przedszkola w Wyszogrodzie

Czytaj dalej »


19 grudnia 2014 Życzenia świąteczne


zycz


Udział młodzieży w Szkole Dialogu

IMG_0504Szkoła Dialogu to program edukacyjny przygotowany i zrealizowany przez Fundację Forum Dialogu. Jego celem jest poszerzenie wiedzy uczniów na temat wielowiekowej obecności Żydów w Polsce. W ramach programu uczniowie klasy IIA LO pod kierunkiem trenerów Forum odkryli historię przedwojennej ludności żydowskiej. mieszkającej w Wyszogrodzie. Jako podsumowanie projektu uczniowie przygotowali wycieczkę „Śladami Żydów wyszogrodzkich”. Czytaj dalej »


Warsztaty ze zdrowego żywienia dla dzieci ze szkoły podstawowej w Miszewie

IMG_0578W zdrowym ciele, zdrowy duch… wiedzą o tym nawet najmłodsi. Dlatego dzieci ze szkoły podstawowej w Miszewie odwiedziły naszą szkołę, aby dowiedzieć się więcej na temat zdrowego żywienia. Grupa 10 osób uczestniczyła w zajęciach wykładowych z p. Anną Dąbrowską.

Dzieci usłyszały jak powinny się odżywiać aby poprawić zdolność uczenia się, aktywność ruchową czy samopoczucie. Dowiedziały się jakie składniki pokarmowe dostarczane są z żywnością oraz jaką pełnią funkcję w naszym organizmie, jak ważne są pierwsze śniadania, co zabierać ze sobą do szkoły na drugie śniadanie oraz o związkach miedzy pożywieniem i sposobem żywienia się, a zdrowiem i życiem człowieka. Czytaj dalej »


Szlachetna paczka 2014

3313-14 grudnia odbył się XIV finał Ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka. Zespół Szkół już po raz trzeci  czynnie włączył się w tę szlachetną akcję.

W tym roku wyszogrodzka drużyna liczy 21 wolontariuszy, których liderem został pan Marcin Biernat, wcześniej wolontariusz bardzo aktywnie działający w projekcie. Zastąpił on na tym stanowisku panią Annę Dąbrowską, która w tym roku została Koordynatorem Regionalnym na Mazowszu. Czytaj dalej »


18 grudnia 2014 JARMARKI BOŻONARODZENIOWE W BERLINIE

DSCN3503Każdego roku w okresie adwentu wielu turystów wyjeżdża do Berlina, aby miło spędzić czas na słynnych jarmarkach. Młodzież z naszej szkoły oraz z Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą 12 grudnia 2014 r. w piątek tez miała możliwość poznać tradycje bożonarodzeniowe naszych sąsiadów. Jarmarki Bożonarodzeniowe to nie tylko okazja do przedświątecznych zakupów łakoci, ozdób choinkowych i prezentów, ale także niezwykła okazja by poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej »


I miejsce dziewcząt w Turnieju Piłki siatkowej

SAM_06479 grudnia 2014 roku w II edycji Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Gąbinie reprezentacja naszej szkoły ponownie zajęła I miejsce.

GRATULUJEMY! Czytaj dalej »


2014 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie