Nauczyciele

Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

31 sierpnia 2014 Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września o godzinie 9.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół a poprzedzone zostanie mszą świętą o godzinie 8.00 w kościele parafialnym.


29 sierpnia 2014 Nowa linia autobusowa

Scan


24 lipca 2014 Ogłoszenie

Uczniowie klas trzecich, którym przysługuje dofinansowanie do zakupu podręczników proszeni są o pobieranie przy zakupie faktur.


17 lipca 2014 Wykaz podręczników dla klas pierwszych

WYKAZ KSIĄŻEK(1)


2 lipca 2014 Zakończenie roku szkolnego połączone z wręczeniem Stypendium Starosty Płockiego

IMG_0268Dnia 27 czerwca 2014 roku społeczność szkolna Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie przeżywała uroczystość zakończenia roku szkolnego, połączoną z wręczeniem stypendiów Starosty Płockiego pod nazwą „Stypendium – Twoją Szansą ”.

Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz uczniom, za czas wytężonej pracy, wysiłku oraz sukcesów i radości. Najlepszym dowodem na to, że był to czas dobrze wykorzystany, świadczą wyniki w nauce, które przekładają się na wysoką liczbę stypendiów naukowych (wzrost stypendiów o 36% w stosunku do pierwszego semestru). Czytaj dalej »


24 czerwca 2014 Uwaga maturzyści!

Zaświadczenia z egzaminu maturalnego będą do odbioru w piątek 27 czerwca 2014r od godziny 12.00 w sekretariacie szkoły.


Przeczytaj jak spędzić bezpiecznie wakacje!

Bo wakacje wyczekane


Udział młodzieży w Memoriale im. Janusza Grzegorzewskiego

memorial LA18 czerwca br. po raz 21 na Stadionie LKS „Stegny” Wyszogród odbył się Memoriał im. Janusza Grzegorzewskiego –wieloletniego nauczyciela naszych szkół i pasjonata sportu. Jak co roku, uczniowie z Zespołu Szkół w Wyszogrodzie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego czcząc pamięć pomagali w obsłudze i organizacji zawodów. Na wstępie przedstawiono krótki rys historyczny dotyczący osiągnięć sportowych śp. Pana Janusza Grzegorzewskiego, Czytaj dalej »


Zwycięstwo dziewcząt w turnieju siatkówki plażowej

siatka 231 maja 2014 roku uczestniczyliśmy w turnieju siatkówki plażowej dziewcząt organizowanym z okazji XXXV Dni Wisły, przygotowanym przez Tomasza Rogozińskiego i Mariusza Sobczaka. Mecze zostały rozegrane na boisku przy Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Czytaj dalej »


18 czerwca 2014 Wręczenie certfikatów dla klasy mundurowej za patrole obywatelskie

IMG_0228Dnia 16 czerwca 2014 roku w murach Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyła się uroczystość wręczenia pierwszej w powiecie płockim klasie mundurowo – administracyjnej certyfikatów uczestnictwa w akcji w walce z przestępczością w okresie przedświątecznym w gminie Bodzanów i Wyszogród.

W akademii uczestniczyli przedstawiciele policji:  nadkom. Robert Koper – naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku,  st. asp. Krzysztof Piasek – rzecznik Policji w Płocku, asp. sztab. Zbigniew Adamkiewicz – kierownik Posterunku Policji w Wyszogrodzie,  st. asp. Wojciech Koper – kierownik Posterunku Policji w Bodzanowie. Czytaj dalej »