Najlepsze wyniki z egzaminów maturalnych
23 października 2013

Dnia 23 października 2013r odbyła się XXV Sesja Rady Powiatu w Płocku, której tematem wiodącym było przedstawienie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2012/2013. Dyrektor Wydziału  Edukacji Małgorzata Struzik w obszernej prezentacji dokonała podsumowania wielości inicjatyw podejmowanych przez szkoły, dla których Powiat Płocki jest organem prowadzącym. Pozytywnie zostały ocenione wyniki nauczania, działalność sportowa i dydaktyczna, w szczególności zrealizowane zadania inwestycyjne. Uhonorowane zostały szkoły za wyniki maturalne. I miejsce za 100% zdawalności oraz wysokie wyniki  w kategorii liceów zdobył nasz Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego. W nagrodę za odniesiony sukces  Pani Dyrektor Elżbieta Jachimiak odebrała przenośna tablicę interaktywną, która uatrakcyjni i ułatwi naukę języków obcych.

Źródło: powiat.plock.pl

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 października 2013.