Nauczyciele

Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

31 marca 2017 Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki w Nadarzynie

W dniu 25.03.2017 klasa 2 RL uczestniczyła w wycieczce na Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki w Nadarzynie, które w tym roku odbyły się po raz pierwszy. Wydarzenie to skupiło w jednym miejscu producentów i dostawców oraz przedsiębiorców z branży transportu i komunikacji z Europy Środkowej. Głównymi partnerami były:Volvo, Renault, Mercedes oraz Grupa Cargo. Targi MT TSL są jedną z nielicznych okazji do szczegółowego zapoznania się z branżą środków transportu i komunikacji. Równolegle z targami MT TSL odbyły się Targi Publicznego Transportu Zbiorowego WARSAW BUS. To była impreza podczas której odbył się zlot imponujących ciężarówek, drift ciężarówek, mistrzostwa kierowców oraz zawody modeli RC.

2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl