Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

23 marca 2017 Konkurs matematyczny

W dniu 14 marca z okazji Międzynarodowego Święta Liczby π odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny. Wydarzenie miało na celu pokazanie, że matematyka to nie tylko liczby, wzory i trudne zadania, ale również znakomita przygoda i mnóstwo zabawy. Do konkursu przystąpiło 14 drużyn z klas pierwszych i drugich. Zwycięzcami zostali uczniowie z klasy IB, drugie miejsce zajęła drużyna z klasy 1TCS, a trzecie miejsce uczniowie klasy 2C. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl