Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

Projekt ” Klucz do kompetencji – program rozwojowy szkół powiatu płockiego”

logoue

Projekt „Klucz do kompetencji – program rozwojowy szkół powiatu płockiego” jest specjalistycznym programem rozwojowym dla 240 uczniów z trzech Liceów Ogólnokształcących powiatu płockiego: Gąbina, Wyszogrodu i Staroźreb.

Okres realizacji projektu 02.07.2012 – 30.06.2014 r.

OGÓLNYM CELEM PROJEKTU jest wzrost efektywności nauczania oraz wyrównywania szans edukacyjnych i kształtowanie kompetencji kluczowych z takich przedmiotów jak: matematyka, geografia, biologia, chemia, informatyka, j. angielski, j. niemiecki.

Obejmuje on:

• zajęcia wyrównawcze z matematyki
  • zajęcia konsolidacyjne matematyczno – geograficzne
  • zajęcia konsolidacyjne biologiczno – chemiczne
  • zajęcia konsolidacyjne informatyczne
  • warsztaty z języka angielskiego
  • warsztaty z języka niemieckiego
  • warsztaty doradczo – psychologiczne
  • wsparcie dodatkowe – nauka poprzez poznanie
2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl