„Dzień Sportu”
3 czerwca 2016

Dnia 1 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie nauczyciele wychowania fizycznego Anna Szmulewicz, Jacek Janczak oraz Tomasz Rogoziński w ramach ogólnopolskiego konkursu „Szkoła sportowych talentów” zorganizowali „Dzień Sportu”. Młodzież rywalizowała w biegach przełajowych oraz trzech konkurencjach lekkoatletycznych – bieg na 50 metrów, skok w dal oraz pchnięcie kulą. Konkurencje rozegrano w czterech kategoriach wiekowych – juniorki młodsze (rocznik 1999), juniorki (rocznik 1998 i 1997), juniorzy młodsi (rocznik 1999) oraz juniorzy (rocznik 1998 i 1997). W zawodach wzięło udział 52 uczniów naszej szkoły.

Punktem kulminacyjnym „Dnia Sportu” był mecz siatkówki Nauczyciela vs Uczniowie, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Gościnnie udział wzięli nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie – Wiesław Tomkiewicz oraz Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą w Wyszogrodzie – Mariusz Sobczak. Pani Anna Szmulewicz – sędzia punktowy, Pan Tomasz Rogoziński – kapitan drużyny nauczycieli, Pan Jacek Janczak – sędzia główny meczu.

Bieg przełajowy 800 m juniorki młodsze (rocznik 1999):

  1. Pietrzak Magdalena – klasa I B – 3,02 min
  2. Sikora Gabriela – klasa I A – 3,08 min
  3. Dudkiewicz Dominika – klasa I G – 3,39 min
  4. Budnik Gabriela – klasa I G – 3,59 min
  5. Pawlak Katarzyna – klasa I B – 4,02 min
  6. Urbaniak Andżelika – klasa I A – 4,08 min
  7. Krawczyk Kamila – klasa I G – 4,09 min
  8. Anowska Klaudia – klasa I G – 5,31 min

Bieg przełajowy 800 m juniorki (rocznik 1998 i 1997):

  1. Boch Justyna – klasa II B – 3,11 min
  2. Papierzyńska Maja – klasa II B – 3,13 min
  3. Cieślak Maria – klasa II B – 3,23 min
  4. Fabisiak Natalia – klasa II B – 3,46 min
  5. Wierzchowska Monika – klasa II G – 3,46 min
  6. Majewska Anna – klasa II B – 4,08 min
  7. Michalska Wioletta – klasa II B – 4,12 min
  8. Duch Martyna – klasa II A – 5,57 min
  9. Augustyniak Aleksandra – klasa II A – 5,59 min

Bieg przełajowy 1200 m juniorzy młodsi (rocznik 1999):

  1. Szajewski Patryk – klasa I RL – 4,08 min
  2. Wiśniewski Damian – klasa I RL – 4,18 min
  3. Koperski Paweł – klasa I B – 4,26 min
  4. Macioszek Patryk – klasa I RL – 4,27 min
  5. Chołuj Patryk – klasa I RL – 4,45 min
  6. Jakub Białecki – klasa I RL – 4,53 min
  7. Kiełbasa Mateusz – klasa I B – 4,57 min
  8. Karolak Patryk – klasa I C – 6,04 min

Bieg przełajowy 1200 m juniorzy (rocznik 1998 i 1997):

  1. Maciąga Paweł – klasa II RM – 4,04 min
  2. Latarski Mateusz – klasa I RL – 4,07 min
  3. Klimczewski Karol – klasa III GR – 4,31 min
  4. Kornacki Piotr – klasa II B – 4,33 min
  5. Olszewski Mateusz – klasa II B – 4,50 min
  6. Bańka Radosław – klasa II B – 5,05 min
  7. Skarzyński Mateusz – klasa II A – 5,16 min
  8. Sylwestrzak Bartłomiej – klasa II B – 5,29 min

50 m juniorki młodsze (rocznik 1999):

  1. Sikora Gabriela – klasa I A – 8,49 sek.
  2. Pawlak Katarzyna – klasa I B – 8,79 sek.
  3. Anowska Klaudia – klasa I G – 8,92 sek.
  4. Budnik Gabriela – klasa I G – 8,98 sek.
  5. Maciąga Angelika – klasa I C – 9,23 sek.
  6. Pietrzak Magdalena – klasa I B – 9,74 sek.

50 m juniorki (rocznik 1998 i 1997):

  1. Duch Martyna – klasa II A – 7,69 sek.
  2. Cieślak Maria – klasa II B – 8,31 sek.
  3. Boch Justyna – klasa II B – 8,31 sek.
  4. Majewska Anna – klasa II B – 8,32 sek.
  5. Papierzyńska Maja – klasa II B – 8,60 sek.
  6. Augustyniak Aleksandra – klasa II A – 9,21 sek.
  7. Fabisiak Natalia – klasa II B – 9,23 sek.
  8. Wierzchowska Monika – klasa I G -9,58 sek.

50 m juniorzy młodsi (rocznik 1999):

  1. Białecki Jakub – klasa I RL – 6,76 sek.
  2. Rutkowski Damian – klasa I A – 6,81 sek.
  3. Chołuj Patryk – klasa I RL – 7,21 sek.
  4. Wiśniewski Damian – klasa I RL – 7,29 sek.
  5. Jasiński Adrian – klasa I A – 7,32 sek.
  6. Koperski Paweł – klasa I B – 7,68 sek.

50 m juniorzy (rocznik 1998 i 1997):

  1. Kumorowski Paweł – klasa II B – 6,87 sek.
  2. Jażdżyk Dariusz – klasa II M – 7,11 sek.
  3. Bańska Radosław – klasa II B – 7,15 sek.
  4. Krakowski Arkadiusz – klasa II RM – 7,42 sek.
  5. Cieślak Mateusz – klasa III GR – 7,74 sek.
  6. Latarski Mateusz – klasa I RL – 7,81 sek.
  7. Klimczewski Karol – klasa III GR – 8,11 sek.
  8. Skarzyński Mateusz – klasa II A – 8,39 sek.

Pchnięcie kulą (4 kg) juniorski młodsze (rocznik 1999):

  1. Bogdan Aleksandra – klasa I B – 7,51 m
  2. Sikora Gabriela – klasa I A – 6,78 m
  3. Lisek Anna – klasa I G – 6,48 m
  4. Pawlak Katarzyna – klasa I B – 6,24 m
  5. Anowska Klaudia – klasa I G – 6,16 m
  6. Maciąga Angelika – klasa I C – 4,61 m

Pchniecie kulą (4 kg) juniorki (rocznik 1998 i 1997):

  1. Cieślak Maria – klasa II B – 7,32 m
  2. Boch Justyna – klasa II B – 7,17 m
  3. Ziemkiewicz Paulina – klasa I A – 6,93 m
  4. Michalska Wioletta – klasa II B – 5,65 m
  5. Duch Martyna – klasa II A – 6,51 m
  6. Papierzyńska Maja – klasa II B – 6,24 m
  7. Majewska Anna – klasa II B – 5,78 m
  8. Wierzchowska Monika – klasa II G – 5,75 m

Pchnięcie kulą (5kg) juniorzy młodsi (rocznik 1999):

  1. Chołuj Patryk – klasa I RL – 9,83 m
  2. Podenkiewicz Szymon – klasa I B – 9,76 m
  3. Rutkowski Damian – klasa I A – 9,25 m
  4. Szajewski Patryk – klasa I RL – 8,00 m
  5. Koperski Paweł – klasa I B – 7,75 m

Pchnięcie kulą (5 kg) juniorzy (rocznik 1998 i 1997):

  1. Cieślak Mateusz – klasa III GR – 9,72 m
  2. Lewandowski Paweł – klasa III GR – 9,40 m
  3. Bańka Radosław – klasa II B – 9,19 m
  4. Olszewski Mateusz – klasa II B – 9,01 m
  5. Maciąga Paweł – klasa II RM – 8,72 m
  6. Skarzyński Mateusz – klasa II A – 7,93 m

Skok w dal juniorki młodsze (rocznik 1999):

  1. Sikora Gabriela – klasa I A – 4,12 m
  2. Pawlak Katarzyna – klasa I B – 3,58 m
  3. Anowska Klaudia – klasa I G – 3,39 m

Skok w dal juniorki (rocznik 1998 i 1997):

  1. Duch Martyna – klasa II A – 3,77 m
  2. Majewska Anna – klasa II B – 3,55 m
  3. Boch Justyna – klasa II B – 3,41 m
  4. Cieślak Maria – klasa II B – 3,41 m
  5. Papierzyńska Maja – klasa II B – 3,03 m
  6. Draganiak Klaudia – klasa I B – 3,03 m
  7. Augustyniak Aleksandra – klasa II A – 3,00 m
  8. Wierzchowska Monika – klasa II G – 2,87 m

Skok w dal juniorzy młodsi (rocznik 1999):

  1. Wiśniewski Damian – klasa I RL – 4,91 m
  2. Jasiński Adrian – klasa I A – 4,76 m
  3. Białecki Jakub – klasa I RL – 4,76 m
  4. Chołuj Patryk – klasa I RL – 4,46 m
  5. Kiełbasa Mateusz – klasa I B – 4,30 m
  6. Szajewski Patryk – klasa I RL – 4,22 m
  7. Koperski Paweł – klasa I B – 3,81 m

Skok w dal juniorzy (rocznik 1998 i 1997):

  1. Kumorowski Paweł – klasa II B – 5,07 m
  2. Szpalerski Karol – klasa III GR – 4,69 m
  3. Cieślak Mateusz – klasa II GR – 4,58 m
  4. Marczak Mateusz – klasa II G – 4,51 m
  5. Bańka Radosław – klasa II B – 4,33 m
  6. Sobański Marcin – klasa II RM – 4,25 m
  7. Skarzyński Mateusz – klasa II A – 3,65 m
  8. Klimczewski Karol – klasa III GR – 3,45 m

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY, zapraszamy za rok!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 czerwca 2016.

Ważne informacje

Facebook
Skip to content