Biegi Przełajowe – 09.11.2016
14 listopada 2016

W dniu 9 listopada 2016 roku po raz kolejny uczniowie naszej szkoły rywalizowali w jesiennych biegach przełajowych z okazji „Dnia Niepodległości” organizowanych przez Szkołę Podstawową w Podgórzu (gmina Mała Wieś, powiat płocki) oraz UKS „Borowik” przy Szkole Podstawowej w Podgórzu. Z pośród szkół ponadgimnazjalnych powiatu płockiego do rywalizacji przystąpiły następujące szkoły: Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie, Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku, Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku oraz Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.

Z pośród wszystkich uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę najlepiej zaprezentowała się uczennica klasy II B Magdalena Pietrzak, która to w rywalizacji juniorek na dystansie 1200 metrów zajęła III miejsce.

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta naszej szkoły zajęły III miejsce, indywidualnie zajmując następujące miejsca:

– Magdalena Pietrzak – III miejsce

– Lidia Syrowska – XV miejsce

– Monika Wierzchowska – XVI miejsce

– Katarzyna Pawlak – XXV miejsce

– Ewa Gozdan – XXVI miejsce

W klasyfikacji drużynowej chłopcy naszej szkoły zajęli również III miejsce, indywidualnie zajmując następujące miejsca:

– Szymon Pydyniak – XV miejsce

– Paweł Maciąga – XVII miejsce

– Radosław Ziemkiewicz – XIX miejsce

– Mateusz Latarski – XXII miejsce

– Jakub Kopera – XXV miejsce

– Arkadiusz Krakowski – XXX miejsce

Szkołę ponadto reprezentowali: Cezary Kamiński, Tomasz Skumiał, Jakub Stawiarski, Karol Klimczewski.

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

  1. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku – 26 pkt.
  2. Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku – 20 pkt.
  3. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 17 pkt.
  4. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 17 pkt.
  5. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku – 3 pkt.

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

  1. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku – 25 pkt.
  2. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku – 18 pkt.
  3. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 18 pkt.
  4. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 17 pkt.

Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku – 10 pkt

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 listopada 2016.

Ważne informacje

Facebook
Skip to content