Nauczyciele

Zapoznaj się z kadrą nauczycielską oraz dyrekcją i pracownikami naszej szkoły »

Uczniowie

Najważniejsze informacje dla uczniów. Plany zajęć, samorząd uczniowski oraz ważne informacje i ogłoszenia »

Kandydaci

Najważniejsze informacje dla kandydatów. Znajdziesz tu podania, regulaminy i inne dokumenty potrzebne do przejścia procesu rekrutacji »

Absolwenci

Znajdź kontakt do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki. Dopisz się do bazy absolwentów wpisując się tym samym w historię szkoły »

Biblioteka i czytelnia

p031_0_01_01

Biblioteka i czytelnia Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie czynna jest codziennie od godz. 7.00 do 15.00, a we wtorki i środy do 15.30.W czytelni mamy 8 stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu, telewizor, sprzęt audiowizualny do dyspozycji młodzieży. Biblioteka dysponuje zbiorem ponad 16 tysięcy książek z różnych dziedzin. Księgozbiór ustawiony jest działowo, z wydzieleniem księgozbioru podręcznego, pomaga to szybko i sprawnie skorzystać z książek. Biblioteka rozwija zainteresowania czytelnicze uczniów, inspiruje czytelnictwo w szkole, gromadzi i udostępnia zbiory, prowadzi  usługi ksero dla uczniów, kiermasze książek, podręczników używanych i nowych.p031_0_01_02 W bibliotece działa Koło Miłośników Dobrej Książki. Uczniowie chętnie korzystają z czytelni, zarówno przed jak i po lekcjach. Wspólnie z bibliotekarkami wybierają scenariusze na apele, uroczystości szkolne, przygotowują okolicznościowe wystawy, konkursy czytelnicze. W bibliotece pracują: Wiesława Woźniak
i Grażyna Borowska.

2015 © Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Projekt i wykonanie: wilman.pl