Arena Challenge 馃挭
24 listopada 2019

W dniu 24 listopada br. odby艂a si臋 trzecia edycja Arena Challenge – biegu przeszkodowego po hali Orlen Arena. Uczniowie klas mundurowych naszej szko艂y I Dp, I Ag, IIA, IIIA w艂膮czyli si臋 w organizacj臋 w/w przedsi臋wzi臋cia. Kadeci pe艂ni膮c wolontariat wydawali pakiety startowe w biurze zawod贸w, zabezpieczali tras臋 biegu, ocenili poprawno艣膰 wykonywanych 膰wicze艅, s艂u偶yli pomoc膮 zawodnikom oraz kibicom. Pi臋cioro uczni贸w i troje nauczycieli mieli okazj臋 zmierzy膰 si臋 z tras膮 biegu. Najszybsz膮 w艣r贸d uczni贸w okaza艂a si臋 Natalia Kunikowska uczennica klasy IIIA, kt贸ra zaj臋艂a II miejsce w swojej kategorii wiekowej (0:07:55), natomiast w艣r贸d nauczycieli p. Dorota Klus, kt贸ra uplasowa艂a si臋 na V miejscu w kategorii open (0:07:53).
Gratulujemy 馃檪
PI

 

« Powr贸t do strony g艂贸wnej Opublikowano: 24 listopada 2019.

Wa偶ne informacje

Facebook
Skip to content