Zbiórka dla „Hotelu bezdomnych psów”
19 listopada 2018

Kochani ! W tym roku świętujemy 100-lecie odzyskania naszej Niepodległości! Chcieliśmy tę rocznicę uczcić w wyjątkowy sposób. Dlatego dnia 07.11.2018r ruszyła zbiórka dla zwierząt. Zorganizowana została przez przedstawicieli klasy 4RL: Milenę Adamczyk, Jakuba Białeckiego , Dominika Pielacińskiego, Olgę Szymańską, Joasię Kucińską, Ulę Chludzińską, Kamila Chludzińskiego, Patryka Szajewskiego i panią Martyną Sobocińską. Zima nieubłaganie zbliża się wielkimi krokami a społeczność Naszej szkoły udowodniła, że nie jesteśmy obojętni na los bezdomnych psów i możemy pomóc w przetrwaniu im tego trudnego czasu. Tak dużej ilości zebranych rzeczy jeszcze nie było- wszystkie one zostały przewiezione samochodem z przyczepką do Hotelu dla bezdomnych psów w Małej Wsi. Serdeczne podziękowania w zaangażowanie dla wszystkich naszych uczniów a także dla naszych serdecznych przyjaciół ze Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie, Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy pod Bzurą w Wyszogrodzie oraz Przedszkola Samorządowego w Wyszogrodzie. Pamiętajcie, że dzięki małym i dobrym uczynkom świat staje się lepszy. Dziękujemy!!! PS. Biały Benek ze zdjęcia szuka domu !
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 19 listopada 2018.